Duru Güzelliğine Hayran Olduğumuz Oyuncu Deniz Çakır Sevgilisi Bilgehan Baykal’la Evlendi!

Ünlü oyuncu Deniz Çakır, bugün sevgilisi Bilgehan Baykal’la evlendi! Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin’in kıydığı nikahta Deniz Çakır’ın şahitliğini Zuhal Olcay üstlendi. Çakır’ın gelinliği ve sade tarzı herkesin gözlerinden kalpler çıkmasına sebep oldu!

Bir dönemlerin fettan karakteri Ferhunde olarak hatırladığımız Deniz Çakır, Türkiye’nin en başarılı ve en sevilen oyuncuları arasında yer alıyor.

Kariyeri boyunca pek çok dizi ve filmde rol alan ünlü oyuncu, her ne kadar 2004 yılında Kadın İsterse dizisinin Alev’i olarak karşımıza çıksa da, hepimiz onu Yaprak Dökümü’nün Ferhunde’si olarak hatırlıyoruz.

Reyting rekortmeni Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrıldıktan sonra Vurgun ve Masumiyet dizilerinde oynayan Çakır, bir süredir ekranlarımızda yer almıyor.

2022 yapımı internet dizisi Aslında Özgürsün’de Belma rolünü canlandırıyor. Dizi henüz final yapmış değil ve Gain’de yayınlanıyor.

Magazinden uzakta sessiz sakin bir hayat sürmeyi tercih eden Deniz Çakır, iki yıldır iş insanı Bilgehan Baykal ile mutlu bir ilişki içerisinde.

Çift ilişkilerini basın ve sosyal medya önünde çok açık bir şekilde yaşıyor. Birbirlerine ne kadar yakıştıkları da takipçileri tarafından sık sık gelen iltifatlar arasında tabii ki.

2 yıllık birlikteliklerini evlilik ile taçlandırmak isteyen Deniz Çakır ve Bilgehan Baykal, bugün dünyaevine girdi.

Sarıyer’de bulunan bir mekanda gerçekleştirdikleri düğüne yalnızca 200 kişi davetliydi. Kalabalık bir etkinlik istemeyen çift, yalnızca ailelerini ve yakın dostlarını çağırdı.

Deniz Çakır’ın nikah şahidi ünlü oyuncu Zuhal Olcay ve Sanem İşler Şen oldu.

Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin tarafından kıyılan nikahta, Bilgehan Baykal’ın şahitliğini ise Başar Başaran ve Habil Özden üstlendi.

Deniz Çakır’ın gelinliği ve taşıdığı Helenistik detaylar görenleri mest etti!

Gelinlik modacı Gamze Saraçoğlu imzası taşıyor olsa da, Helenistik dokunuşlar tamamen güzel gelin Deniz Çakır’a ait.

Bu arada bu güzel çiftimizin tanışmasına nikah şahitliğini de üstlenen Zuhal Olcay vesile olmuş.

Olcay düğün hakkındaki duygularını, ‘Tanışmalarına vesile olduğum için çok mutluyum. Belki de hayatta yaptığım en güzel iş.’ diyerek ifade etti.

Gelin fotoğraflarına birlikte bakalım.?

Biz kendisine bayıldık. Bir ömür boyu mutluluklar dileriz!

Sizce nasıl olmuş?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir